gürültü ölçümü

Gürültü Ölçümü

TETKO Test Kontrol A.Ş. olarak iş yerlerinizin gürültü ölçümlerini de yaparak iş ilerleyişinizin daha sorunsuz ve insan sağlığı açısından güvenilir olmasını sağlıyoruz. Yasalara uyumlu olarak düzenlediğimiz gürültü ölçümü çalışmalarımız sonrasında iş yerlerinizdeki gürültü kirliliği tamamen ortadan kaldırılmış oluyor.

Gürültü ölçümleri temel olarak insan sağlığının zararlı durumlardan korunabilmesi amacı ile yapılmaktadır. Gürültü sürekli olarak insanları rahatsız ettiği için anlamsız seslerin hoşa gitmeyen durumlara yol açması meydana gelir. Sık sık karşılaşılan çevre kirliliği sorunları insanların sağlığını bozabileceği gibi aynı zamanda psikolojik açıdan da olumsuz etkilenmelerine yol açabilir. Gürültü kirliliği devam ettiği sürece insan sağlığında kalıcı bir şekilde sorun ortaya çıkabilir.

Etkili Sonuçlar Elde Edebileceğiniz Gürültü Ölçümleri

işyeri gürültü ölçümüFirmamız tarafından sunulmakta olan gürültü ölçümü hizmetleri ve çalışmaları insan sağlığının olumsuz olarak etkilenmemesi amacıyla yapılmaktadır. Çevresel gürültünün yasalar çerçevesinde de sürekli olarak değerlendirilmesi gereklidir. Bu kanunlar ve yasalar ‘Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetim Yönetmeliği’ kapsamında oluşturulmuştur.

Çevre gürültüsünün tespit edilmesi için detaylı bir şekilde uzman ekibimiz ile hareket ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. TETKO olarak gerekli deneyleri yaptıktan sonra ölçümlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ölçümlerimiz çevre bilincine sahip olan ekibimiz tarafından profesyonel şekilde yeni nesil ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Sunmakta olduğumuz hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Dünya standartları kalitesinde ve yasalara uyumlu olarak sunduğumuz gürültü ölçümü hizmetlerimizde uygun cihazlar ve yöntemler kullanılarak insanların sağlıkları güvence altına alınmaktadır.

Gürültü Ölçümlerindeki Amaç Nedir?

işyeri ortam ölçümleriGürültü ölçümü hizmetlerimizde ilk amaç her zaman insan sağlığının olumsuz bir şekilde etkilenmemesi ve iş yerlerinde güvenilir bir şekilde personellerin çalışabilmelerinin sağlanabilmesidir. Aynı zamanda yasalara uyumlu bir şekilde iş yerlerinin faaliyetlerini sürdürebilmeleri ve çevreden gelen şikayetlerin en aza indirilmesi ve tamamen engellenebilmesi de gürültü ölçümü hizmetlerimiz sayesinde sağlanmaktadır.

Yasalara uygun bir şekilde hareket ederken gürültü ölçümlerinin tekrar kontrol edilmesi de gerekmektedir. Bir kez gürültü ölçümü yapılan mekanlara yeni bir cam veya duvar gibi farklı bir yapı eklenmesi durumunda gürültü ölçümlerine tekrar ihtiyaç duyulur. İşletmelerinizde bu tür durumlar ortaya çıktığı zaman ölçümlerimizi ses ölçer cihazlarımız ile tekrar yapmaktayız. Dozimetre ve sonometre kullanarak yaptığımız gürültü ölçümlerimizde tehlike oluşturabilecek her türlü durumu göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz.

Gürültü ölçümü esnasında bölgelerin analizi ve keşfini yaptıktan sonra faaliyetlerimize geçerek sizlere en uygun ve etkili ölçüm sonuçlarını sunmaktayız. Ekibimiz iş yerinizdeki tüm bölgeleri tek tek analiz ettikten sonra her bölgeye uygun gürültü ölçüm çalışmaları yaparak sizlere detaylı bir raporu da sunmaktadır. Eğer iş yerlerinizde yasalara uygun hareket edebilmek ve çalışanlarınızın sağlığını güven altına alarak olumsuz riskleri ortadan kaldırabilmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek istek ve ihtiyaçlarınızı bizlere bildirebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]