kurumsal

Kurumsal / Hakkımızda

TETKO TEST TEKTİK KONTROL BELGELENDİRME A.Ş. Uluslararası bağımsız ve tarafsız denetim, gözetim ve belgelendirme kuruluşudur. 2004 yılından bu yana yaklaşık 4500 firmaya belgelendirme, ölçüm ve denetim konularında hizmet vermiştir.

TETKO Belgelendirme kuruluşunun 3 ana hizmeti bulunmaktadır; belgelendirme hizmeti, ölçüm hizmeti ve KVKK danışmanlık hizmetidir.

Belgelendirme Çalışmaları

TETKO A.Ş Kuruluşumuz; ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 22000:2018, ISO 10002, ISO 20000, ISO 20252, ISO 22301, ISO 27001 Bilgi Güvenliği, ISO 28000, ISO 50001, ISO 13485, CE Belgesi ve CE İşareti ile Helal Gıda konularında denetleme ve belgelendirme hizmetleri vermektedir. Bu alan üzerine, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışını benimsemiş öncü kuruluşlardan biridir.

Ortam Ölçümü ve Periyodik Kontrol Hizmeti

TETKO A.Ş İş Sağlığı ve Güvenliği Ortam Ölçümleri, Kişisel Ölçümler, Elektrik ve Topraklama Ölçümleri, Kaldırma Araçları Periyodik Kontrol ve Basınçlı Kaplar Periyodik Kontrol hizmetlerini kapsar.

Denetim ve Danışmanlık Hizmeti

Firmalara bağımsız tedarikçi denetimi, mühendislik hizmetleri, teknik dosya hazırlığı ve KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) konusunda teknik danışmanlığı kapsar.

Kalite Politikamız

Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak. Kalitemizi sürekli arttırmak.

Yaptığımız tüm çalışmalarda uzmanlık ve samimiyet çerçevesinde güvenilir, insan odaklı ve yasalara uygun davranmak.

TS EN ISO/IEC 17025 Standardına göre kurmuş olduğumuz sistemimizi etkin olarak uygulamak, etkinliğini sağlamak ve sürekli olarak geliştirmek,

Deney faaliyetlerimizi mesleki uygulamalar ve kalite hedeflerine uygun olarak, mümkün olan en kısa sürede, ekonomik, tarafsız,

Bağımsız , dürüstlük, gizlilik ve güvenilirlik ilkelerini esas alarak sürdürmek,

Faaliyet alanımızda uzman personelimiz, ulusal ve uluslararası SI birimlerine göre izlenebilirliği sağlanmış cihazlar, müşteri, yasal mevzuat, standart, method ve kuruluş şartlarını beklentilerin üstünde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak,

Deney faaliyetlerimizi yürüten tüm personelin, politika ve prosedürlere uygun olarak çalışmalarını sağlamak,

Çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde çalışarak, kazanmış olduğu saygınlığı sürdürmek, ulusal ve uluslararası düzeyde ülkemizi deney alanında temsil edebilmek,

İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçüm sonuçlarına göre çalışanlara daha sağlıklı çalışma ortamları oluşturulması ile ilgili bilgilendirmek.

Deneyimli uzman ekip arkadaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.

Çalışmalarımıza uzun süreli iş imkanları sağlamak ve şirketin karlılığı nispetinde onların refah seviyelerini arttırmak

Değerlerimiz

Tüm faaliyet alanlarımızda, en son teknolojik gelişmeleri ve standartları uygulayarak müşterilerimize doğru ve güvenli ölçüm, periyodik kontrol sonuçlarını zamanında ve ekonomik şekilde sağlamaktır.

Ülkemize sağlıklı, güvenli ve temiz çalışma ortamları oluşması konusunda katkı sağlamak.

 • İnsan Odaklı
 • Doğru Metot
 • Bilimsellik
 • Sorumluluk Bilinci
 • Yasalara Uyum
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Dürüstlük
 • Güvenilirlik
 • Gizlilik
 • Uzmanlık
 • Ekip Çalışması

Amacımız

Firmalara verdiğimiz hizmetler ile hem fiyat, hem de kalite açısından değer katmak. Hizmet çeşidimiz ile firmalarımızın bu konudaki eksikliklerini hızlıca analiz etmek ve tek kapıdan firmalarımıza çözüm sunmak.

İnsan Kaynakları Politikamız

Ülkemizde hizmet sektörü ve sanayi sektörü kuruluşlarında çalışan sayısındaki artış hızıyla paralel olarak, “Çevre Ölçümleri, İş Sağlığı ve Güvenliği” hizmetinin önemi her geçen gün artmaktadır.

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Ölçümleri hem teknik bilgi hem de uzmanlık gerektirmesinin yanında mesleki tecrübenin de önemli olduğu bir meslek grubudur.

Sektörün önde gelen büyük firmaları arasında yer alan TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş; piyasadaki saygın ve güvenilir konumunu çalışan kalitesi ile birleştirerek, gelecek vaat eden, etik, sorumluluklarını bilen, sürekli öğrenmeye aç, katma değer üreten ve kaliteli hizmete inanan kişilerle çalışmak istemektedir.

TETKO A.Ş.  İnsan Kaynakları Departmanı, şirket içerisinde hedef ve stratejileri doğrultusuyla kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirerek, bu gücün en verimli ve en usta şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş yenilikçi İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmektedir.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, yaptığı işi kendisine meslek edinmiş ve o işe motive olmuş çalışanlar ile ulaşılacağına inanan şirketimiz, personellerine sürekli yatırım yaparak çalışanlarının memnuniyetini en üste çıkarmayı amaçlamaktadır.

Kariyer planlamasına önem veren şirket profilimiz, performans değerlendirmeleri sistemiyle kurum içinde terfi olanakları sağlanarak kariyer planlaması yapmaktadır.

TETKO A.Ş. Kaliteli gelişen organizasyon yapısıyla, Çevre Mühendisleri, İş Güvenliği Uzmanları ve Kimyager gibi ofis ortamında ve sahada herkesle uyumlu çalışacak takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

İş başvuru formunu bizlere göndermeniz halinde veri tabanımıza kaydedilecek ve uygun bir iş pozisyonun oluşması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

Açık Pozisyonlara www.yenibiris.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şirketimize doğrudan başvuru yapmak isteyenler için info@tetko.com.tr  e-posta adresine özgeçmişinizi gönderiniz.