kurumsal

Kalite Politikamız

Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak. Kalitemizi sürekli arttırmak.

Yaptığımız tüm çalışmalarda uzmanlık ve samimiyet çerçevesinde güvenilir, insan odaklı ve yasalara uygun davranmak.

TS EN ISO/IEC 17025 Standardına göre kurmuş olduğumuz sistemimizi etkin olarak uygulamak, etkinliğini sağlamak ve sürekli olarak geliştirmek,

Deney faaliyetlerimizi mesleki uygulamalar ve kalite hedeflerine uygun olarak, mümkün olan en kısa sürede, ekonomik, tarafsız,

Bağımsız , dürüstlük, gizlilik ve güvenilirlik ilkelerini esas alarak sürdürmek,

Faaliyet alanımızda uzman personelimiz, ulusal ve uluslararası SI birimlerine göre izlenebilirliği sağlanmış cihazlar, müşteri, yasal mevzuat, standart, method ve kuruluş şartlarını beklentilerin üstünde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak,

Deney faaliyetlerimizi yürüten tüm personelin, politika ve prosedürlere uygun olarak çalışmalarını sağlamak,

Çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde çalışarak, kazanmış olduğu saygınlığı sürdürmek, ulusal ve uluslararası düzeyde ülkemizi deney alanında temsil edebilmek,

İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçüm sonuçlarına göre çalışanlara daha sağlıklı çalışma ortamları oluşturulması ile ilgili bilgilendirmek.

Deneyimli uzman ekip arkadaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.

Çalışmalarımıza uzun süreli iş imkanları sağlamak ve şirketin karlılığı nispetinde onların refah seviyelerini arttırmak

Değerlerimiz

 • İnsan Odaklı
 • Doğru Metot
 • Bilimsellik
 • Sorumluluk Bilinci
 • Yasalara Uyum
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Dürüstlük
 • Güvenilirlik
 • Gizlilik
 • Uzmanlık
 • Ekip Çalışması

Tüm faaliyet alanlarımızda, en son teknolojik gelişmeleri ve standartları uygulayarak müşterilerimize doğru ve güvenli ölçüm sonuçlarını zamanında ve ekonomik şekilde sağlamaktır.

Ülkemize daha sağlıklı, güvenli ve temiz çalışma ortamları oluşması konusunda katkı sağlamak.

İnsan Kaynakları

Ülkemizde hizmet ve sanayi kuruluşlarında çalışan sayısındaki hızlı artışa paralel olarak,“İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Ölçümleri” ve Kalite Belgelendirme hizmetinin önemi her geçen gün artmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Ölçümleri hem teknik bilgi, hem de uzmanlık gerektirmesinin yanında mesleki tecrübenin önemli olduğu bir meslek dalıdır.

Sektörün önde gelen büyük firmaları arasında yer alan TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş. ; piyasadaki saygın ve güvenilir konumunu çalışan kalitesi ile birleştirerek, gelecek vaad eden, etik, sorumluluk sahibi, sürekli öğrenmeyi seven, katma değer üreten ve kaliteli hizmete inanan kişilerle çalışmak istemektedir.

TETKO A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü, Şirketin hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütür.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

Kariyer planlamasına önem veren Şirketimiz, performans değerlendirme sistemi ile kurum içinde terfi olanakları sağlanarak kariyer planlaması yapmaktadır.

TETKO A.Ş. Kalite gelişen organizasyon yapısıyla, Çevre Mühendisi, İş Güvenliği Uzmanı ve Kimyager gibi takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır.

İş başvuru formunu göndermeniz halinde veri tabanımıza kaydedilecek ve uygun bir pozisyonun oluşması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

Açık Pozisyonlara www.yenibiris.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şirketimize doğrudan başvuru yapmak için info@tetko.com.tr e-posta adresine özgeçmişinizi gönderiniz.